Buď naším ambasadorem
SK VYZVA
Máte doma jedlou sodu? Poděkujte této ženě.
Nataša je vizionářka, průkopnice a zakladatelka značky s jedinečným přístupem k byznysu. Do našich domácností již před lety přinesla například jedlou sodu. Příběh jejich produktů začal v její vlastní zahradě, kde si uvědomila vliv přípravků, které doposud používala a naopak objevila úžasnou sílu čistě přírodních zdrojů. Tato zkušenost ji inspirovala k vytvoření produktové řady, která je nejen účinná, ale zároveň i prospěšná pro životní prostředí.

Věří, že její práce je skutečnou službou životu. Snaží se světu sdílet nejen zprávu o zodpovědnosti, ale také o radosti a lásce k životu.
Veříme, že...
 • Změna začíná doma
  S našimi ekologickými a udržitelnými produkty můžeme dosáhnout zdravějšího a šetrnějšího prostředí nejen pro sebe, ale i pro komunitu, kterou kolem sebe vytváříme. Našimi nástroji jsou nejen naše produkty, ale i firemní hodnoty a samotná filozofie značky. Hlavní ingrediencí našich produktů jsou české kaštany. Přesně ty, které všichni známe z našeho dětství - zjistit více.
 • Komunita a propojení
  Tak jako začal příběh Nataši před 15 lety, kdy jako první přinesla do Česka mýdlové ořechy - pro svoji potřebu a potřebu svého okolí, tak je i dnes síla komunity podstatnou součástí našeho DNA.
  Spolupracujeme s firmami se kterými máme sladěný společný přínos pro společnost. Například Country Life, Econea, Sonnentor a pod. Věříme, že v dnešní době lidé důvěřují nejen těmto značkám, ale zároveň i ambasadorům, kteří doopravdy žijí hodnoty, které zastávají.
  Hledáme proto ambasadory, pro které je důležitou hodnotou zdravý a udržitelný životní styl, protože věříme, že každý z nás má potenciál stát se tvůrcem pozitivních změn ve svém okolí.
 • Každý může udělat změnu
  Naši ambasadři nejsou jen tvářemi značky, ale aktivními účastníky společné změny. S námi můžete mít skutečný vliv a přeměnit vaši vášeň na kroky, které mění svět okolo nás - pomocí edukace nebo třeba spolupráce na vytváření produktů.
A co je tak speciálního na našich produktech?
Tajnou přísadou jsou...
Produkty Natasha obsahují ingredienci, která by vás pravděpodobně nenapadla, ale přenese vás do dětství. Už víte? Jsou to kaštany.

PROČ KAŠTANY?
 • Mají vysoký obsah saponinů (druh přírodního tenzidu).
 • Pocházejí z České republiky, necestují tisíce kilometrů.
 • Plody se sbírají v parcích a alejích, kde by jinak přišly nazmar. Ty naše jsou ze zámeckého parku ve Slavkově.
Vaši sledující si zaslouží to nejlepší!
O kaštanech a dlouholetých zkušenostech naší zakladatelky už jsme si řekli. Co jsou další dobré důvody, proč spojit své síly s námi?
 • Non-toxic složení
  Naše produkty mají naprosto čisté složení, žádné skryté přísady u nás nenajdete. Držíme se nejen ekologických principů, ale nepoužíváme ani žádné konzervanty či jiné škodlivé látky. Naše produkty mají certifikát Ecogarantie, což je nejpřísnější známka na trhu.
 • Skutečná vůně přírody
  Naše produkty krásně voní díky esenciálním olejům v biokvalitě. Místo běžně používaných parfémů, které jsou jednou z nejnebezpečnějších složek prostředků pro péči o domácnost, tak nejen voní, ale zároveň jejich používání přináší i přínosy esenciálních olejů pro tělo i duši.
 • Koncentrované produkty
  Nejsme obchodníci s vodou. Naše produkty obsahují minimální množství vody a při jejich používání stačí velmi malé množství. Šetří to peníze, obaly i náklady na přepravu.
 • Jsme opravdoví
  Za našimi produkty stojí skuteční lidé a kdykoliv jsme připraveni poradit nebo podat pomocnou ruku našim zákazníkům
Objevte naše přírodní produkty (nejen) pro vaši domácnost
Naše produkty jsou vyráběny s láskou a péčí v České republice, využívajíc místní přírodní zdroje. Jsou koncentrované, účinné, a non-toxic.
 • PRANÍ
  Prádlo vyprané s ohledem na vaše zdraví i přírodu.
 • ÚKLID
  Kaštany: tajná složka pro lesklé podlahy a čisté povrchy v celém domě.
 • MYTÍ NÁDOBÍ
  Zářivě čisté nádobí umyté v ruce nebo myčce bez škodlivých chemikálií
 • DOMÁCNOST
  Praktické doplňky pro zpříjemnění každodenní péče o domácnost a řada bio esenciálních olejů a aroma sad jako pomyslná tečka nakonec.
Možnosti spolupráce
Máme pro tebe 3 úrovně spolupráce. Napiš nám e-mail s informací, která forma tě zaujala. Rádi tě poznáme a zjistíme konkrétní potenciál, který nás spolu bude bavit.
 • Vision-lover
  Chceš podpořit hodnoty, vizi a iniciativu naší značky a tím si otestovat potenciál společné spolupráce?

  Vision-lover balíček obsahuje spolupráci pro influencery, které oslovily naše produkty, tým a vize a chtějí se krátkodobě zapojit do spolupráce.

  Co získáš? Produktovou podporu, affiliate odměnu nebo fixní poplatek za tvoji práci.
 • Ambassador
  Ambassador představuje dlouhodobější formu spolupráce, která může zahrnovat například i společnou tvorbu obsahu na téma non-toxic domácnosti a životního stylu.

  Naším cílem je sdílet skutečné příběhy lidí, jejich postoje a způsob myšlení v kontextu non-toxic témat. Proč začít, jaký to dává smysl, co to vlastně znamená rozhodnout se takto žít.
 • Co-creator
  Jednou z našich hlavních hodnot je vytvořit prostor nejen našim zákazníkům, ale i celé komunitě stát se tvůrcem. Pokud je ti téma non-toxic blízké a vidíš potenciál i ve spolupráci na vytváření produktů, co-creator balíček bude pro tebe jako stvořený.

  Po bližším seznámení si při vzájemném souladu umíme společně najít potenciál společného tvoření produktu přímo pro tvé publikum.
Poslechni si náš příběh
CO O NÁS ŘÍKAJÍ?
 • "Natašu znám dlouhé roky. Vždy mě fascinoval její zápal pro udržitelnost a lokálnost a touha přinášet opravdu top produkty pro zdravou domácnost. Mám pocit, že s novou značkou Natasha založenou na českých kaštanech to posouvá ještě na vyšší úroveň."
  Pavel Milan Černý
  zakladatel econea.cz
 • "Natašu poznám mnoho rokov, od doby čo sme spoločne po prvý krát zaborili nohy do saharského piesku. Odvtedy je pre mňa veľkou inšpiráciou ako človek, tvorkyňa, podnikateľka. Naučila som sa od nej a stále sa učím ako žiť, nakupovať a starať sa o domácnosť a seba v súlade so zdravím a prírodou. Mám veľkú radosť, že sa opäť vracia na náš trh so svojimi produktami, ktoré pre nás s láskou vytvára pod značkou Natasha. A to, že sú z českých gašťanov je len dôkazom jej vízie udžateľnosti, lokálnosti a lásky k Zemi."
  Zuzana Freyja
  malířka a průvodkyně freyjaart.com
 • "Je super, že Natasha je na našem trhu. Eko jsem začala vážně řešit tvuli dětem. Prací gel je super! Bezva pere a je z kaštanů!? Jako našich kaštanů!! Super!"
  Michaela Velechovská
  majitelka veva.cz
 • "Natasha je opravdová královna českého eko praní. Její nová řada produktů z kaštanů je nejen funkční ale opravdu bez kompromisů čistá. Prát bez chemie už není trend, začíná to být nutnost!"
  Monika Divišová
  wellbeing koučka a zakladatelka restartujem.cz
 • "Natašu znám velmi dlouho a je pro mě vzorem vědomé podnikatelky, která nekompromisně uplatňuje a dodržuje svoje hodnoty v podnikání. Tím mě nepřestane inspirovat. Těším se na její nové produkty a jsem nadšený, že jsou z lokálních zdrojů."
  Jan Zeman
 • "Dlouho jsme čekali na nové ekologické produkty od Nataši, poté co opustila společnost, kterou založila a dočkali jsme se. Málokdo toho ví o ekodrogerii jako Nataša, takže nejenže si tyto produkty hned objednám, ale doporučuju to i vám."
  Jan Rudzinskyj
  aviatik a mentor, janrudzinskyj.cz
 • "Na Nataše si velmi vážím toho, že vždy jde pevně za svou vizí. Že vždy to, co dělá myslí opravdu vážně a vše, co dělá, má své opodstatnění a hloubku. Její dlouholetý záměr ukazovat nám všem cestu jak být tvůrci vlastního života, jak snadné to může být, je pro mě velkou inspirací. Naučila mě mnoho a je mou velkou radostí, že se naše cesty před lety potkaly a já tak na této cestě mohu být s ní. Produkty, které Nataša tentokrát přináší na český trh, jsou nejen funkční a vyladěné do posledního detailu, ale zároveň splňují všechny hodnoty, které za Natašou stojí. Těším se, až všichni budou moct vyzkoušet, že tohle není jen tak nějaká další řada eko produktů. A kaštany? Tak to je láska. Už se nemůžeme dočkat, až na jaře vykvetou a nám zase na těch krásných stromech začnou růst plody pro naše produkty."
  Tereza Rychtaříková
  zakladatelka projektu naruby.life
 • "Natašu jsem poznal cca před deseti lety v rámci konferencí Vědomého businessu. Jako jedna z mála zde vystupovala se svou vlastní firmou a s reálným produktem. Je to prostě člověk, který o věcech nejen přemýšlí a mluví, ale také je přímo realizuje.
  Na jejím novém projektu oceňuji hlavně to, že suroviny potřebné k výrobě produktů jsou lokálního původu a pojem „eko“ tak není jen prázdný pojem.
  Věřím, že si její nová značka najde rychle své uživatele."
  Pavel Filip
  business partner a mentor, filip.consulting
 • "Mám ohromné štěstí, že se můj život prohloubil o další rozměr vnímání a procítění věcí. Že se součástí mého života stala ekodrogerie, kterou na trh přináší Nataša.
  S Natašou jsme se potkaly již v roce  2012 na konferenci v Brně, kde jsem jako speaker mluvila trendech v ECO designu. Její vize a její nadšení pro lepší vztah k naší planetě jsou inspirativní, řekla bych až nakažlivé. S láskou jsem pro ni vytvořila design a novou tvář značky, která opravdu dává smysl".
  Ivona Danziger
  zakladatelka design ateliéru Kleinmaus, kleinmaus.eu
 • "Tahle kaštanová pecka je dar, ze kterého se můžeme radovat všichni. :-)
  Nataši produkty z kaštanů vnímám jako vyjádření její lásky k Zemi a úctu ke hmotě okořeněné jednoduchostí, přirozeností a praktičností. Ta myšlenka je geniální! Její dar zhmotňovat vize, talent pro udržitelnost, vytrvalost a oddanost své pravdě mě nepřestávají překvapovat. Ráda tyto produkty používám v každodenním životě. Dobře fungují, jsou pečující, naplněné láskou. Navíc nám všem umožňují být součástí společenství lidí, kterým není lhostejný život ve všech jeho podobách."
  Monika Mesároš
  průvodkyně Genovými klíči a přirozeným stravováním
  zakladatelka projektu Gen prosperity, monikaorganica.cz
 • "Dělá mi velkou radost, když to, co každodenně potřebujeme, ať už je to jídlo, léčivo nebo právě drogerie, není anonymní výrobek. Když znám lidi, kteří za tím stojí a když ctíme podobné hodnoty.
  Kromě toho, tyto produkty v sobě nesou inspirativní příběh Nataši, který vypráví o nezlomné osobní vášni. Ale i o tom, jaké šance v sobě ukrývají osobní přešlapy….Ty lokální kaštany mě vždy, když něco myju, tolik těší! Natašo, držím palce a díky!"
  Hanka Zemanová
  autorka Biokuchařky, BioAbecedáře a propagátorka zdravého životního stylu, hankazemanova.cz
 • "Pranie v gaštanoch? O tom som vôbec netušil. Ale keď sa do toho pustila Naty, tak to proste pôjde! S hmotou si rozumie a tá sa rada nechá jej rukami tvarovať. Držím palce."
  Ivo Mesároš
  terapeut, fotograf a grafik, ivomesaros.sk
 • "U drogerie si cením zásadních hodnot jako jsou - šetrnost ke krajině, lokální výrobní zdroje, netoxicita a samozřejmě účinnosti při používání. Nataša je pro mě "zakladatelkou přírodní drogerie v České republice".  Na základě letité spolupráce dokážu Natašu doporučit jako člověka, který nedělá kompromisy a důležité jsou pro něj hodnoty, které za jeho prací stojí. Produkty, pod které se teď podepisuje pod svojí novou značkou NATASHA, splňují vysoké standardy se kterými můžeme být všichni spokojeni. Důvodem je to, že chce změnit svět a ne pouze vydělat peníze."
  Jirka Sedlák
  ředitel Bezobalu
 • "Natašu znám řadu let a dal bych vždy ruku do ohně za její nasazení a čistý záměr. Vždy jsem měl pocit, že byla ještě o krok napřed než my v Econea.cz. Nataša nedělá žádné kompromisy a na její novou revoluční značku ekodrogerie se moc těším. České kaštany, to tu ještě nebylo!!!"
  Martin Mates
  zakladatel a CEO Econea.cz
 • "S Natašou se známe poměrně dlouho a má můj velký obdiv. Fascinuje mě její odhodlanost, zkušenosti, schopnosti a síla. Umí pojmenovávat věci pravými jmény, otevírá obzory a ukazuje nové cesty a jiné úhly pohledu.
  Na Natašinu novou netoxickou drogerii se moc těším. Navíc zjištění, že základem jsou české kaštany, wow, tak to je vážně něco :-) Díky za to Naty :-)"
  Barbora Hernychová
  instruktorka Lesní mysli a redaktorka Pravého domácího časopisu, www.herbara.cz
 • "Jsem nadšená, že druhá eko-značka, kterou Nataša Foltánová založila a přináší ji na český trh, už nese nejen její příběh, ale také její jméno a její tvář. Vím, že pro Natašu to je velký výstup z komfortní zóny, a o to více tento krok oceňuji. Takže ti, Naty, za nás, zákazníky, děkuji z celého srdce za tvou odvahu a nezdolnost. Protože (a to vím mimochodem taky od tebe😊) – zákazníci chtějí znát příběhy a tváře za výrobky, které doma používají. Tím spíše, když jsou vyrobeny s láskou, rozumem, úctou k planetě, k surovinám a k životu. Vítej tedy zpátky, Kaštanová Královno!!!"
  Petra Kruntorádová
  zakladatelka a vydavatelka Pravého domácího časopisu
 • "Natašu znám delší dobu. Její vize, nadšení pro čistou a zdravou planetu, pro zdraví lidí je nádherná. Velmi si vážím jí jako člověka, který neztrácí čas a s vervou se pouští do velké výzvy - odstranit jedy odkud to jen lze. Její autentická osobnost je pro mě zárukou, že její výrobky jsou čisté a fungují na 100%."
  Šárka Egerová
  terapeutka holistické medicíny, www.netradicni-medicina.cz
 • "Mnoho lidí mi říká, že se mám, že jsem převzala po tátovi rodinnou firmu, že máme majetek a podobně.

  Ale. Ono mít firmu, je především o zodpovědnosti, pokoře k vynaložené energii našich předků a také o udržitelnosti, což je téma letošního roku v TIVO.

  A toto téma mi přvedlo do životního příběhu Natašu. Ženu, která stejně jako já, cítí zodpovědnost za naši krajinu, zemi, planetu. Abychom ji zanechali našim potomkům co nejméně zatíženou naší, lidskou aktivitou.
  Ženu, která je mi velkou inspirací na cestě poznání ekologických produktů.
  Produktů, které potřebuje každá domácnost a tím i firma. Navíc z našeho lokálního zdroje - z kaštanu.
  Jsem vděčná za naše propojení a těším se z toho, jak prospěšné produkty nám usnadňují péči o naše rodinné i pracovní prostředí. Díky, Natašo.

  Co je ale stálé, v naší krásné zemi, jsou šikovní a inspirativní lidé. A jednou z nich je Nataša Foltánová.
  Díky ní jsem objevila pro sebe a naší rodinu ekologickou drogerii z lokálních zdrojů 💪
  Konkrétně z českého kaštanu. 🌳 Z jeho květů a později plodů vznikla hvězda ☀️💥"

  Šárka Zídková
  majitelka TIVO s.r.o., www.tivosro.cz
Staň se naší součástí:
Chceš se stát ambasadorem? Rádi o tobě uslyšíme!
Spojte se s náma na Instagramu...
Made on
Tilda